KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15051012
nr 1505 1012
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Liggande modell. Signerad. Blandteknik, bildmått: 31x50 cm, yttermått inklusive ram: 47x64 cm
Kondition: fläckar
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:56:01
27/11 06:58:48
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson